Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

O mnie


 Moim celem jest nie tylko praca w przestrzeni podatkowej, ale również ekonomicznej. Za pośrednictwem metod rachunkowości, rachunkowości zarządczej oraz sprawozdawczości chcę optymalizować wydajność przedsiębiorstwa. Moja wiedza i doświadczenie mają być narzędziem do lepszego funkcjonowania firmy dla pożytku otoczenia zewnętrznego oraz pracowników współtworzących przedsiębiorstwo na każdym szczeblu.

 

 

 

    Ukończyłam:

 

  •  Pięcioletnie studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach – Specjalizacja – „Rachunkowość”
  •  Dwuletnie studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach – Specjalizacja – „Mechanizmy funkcjonowania strefy Euro”
  • Roczną Szkołę Trenerów Meritum w Katowicach

   (poziom 5. EQF – European Qualification Framework).

 

 

   Otrzymałam:

 

  •  Certyfikat księgowy Nr 58799/2012 wydany przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej
  • Certyfikat potwierdzający kompetencje trenerskie na poziomie 5. EQF – European Qualification Framework.

 


       Posiadam 20-letnie doświadczenie w księgowości i sprawozdawczości, od 14 lat obsługuję księgowość i kadry w branży medycznej. 
    Dysponuję znajomością prawa podatkowego, Kodeksu Pracy, Ustawy o rachunkowości.

     Oferuję umiejętności analityczne i planistyczne, umiejętność realnej oceny sytuacji. Moją mocną stroną jest praca w zespole oraz umiejętność rozwiązywania konfliktów w procesie dialogu.

 

 

     Od roku 2018 jestem absolwentem Szkoły Trenerów, zatem poszerzam swoją działalność o szkolenia w zakresie podatków, ekonomii, świadomego rozporządzania własnym budżetem.